DŮLEŽITÉ  UPOZORNĚNÍ:

OD  PROSINCE  NÁS  NAJDETE  NA  UL.  HEGEROVA 156 (u kruhového objezdu - mezi restaurací Kovárna a pneuservisem Červený). Otevírací doba viz. Prodejna

 

Chystáte se oslavit velkou událost nebo jen chcete své akci přidat na velkoleposti? Zařaďte do svého programu ohňostroj, na který budou vaši hosté ještě dlouho vzpomínat. Svěřte zlatý hřeb večera do rukou profesionálů s více než 20 letou zkušeností. Nebo si od nás jen nechte poradit a vyberte si z našeho širokého sortimentu kvalitní pyrotechniky.

 

Co vám můžeme nabídnout

  • maloobchodní a velkoobchodní prodej zábavní pyrotechniky
  • realizace exteriérových a interiérových ohňostrojů
  • trhací práce v rozsahu stavebních prací a destrukcí a povrchového dobývání
  • výzkum, vývoj, výroba ničení a zneškodňování pyrotechnických výrobků a výbušnin

 

Nakupujte pyrotechniku od ověřených dodavatelů

Rádi vás přivítáme v naší maloobchodní prodejně na ulici Šaffova 105 v Poličce (vedle bývalé hospody "Na Střelnici"), kde si můžete vybrat z naší nabídky volně dostupné pyrotechniky.

 

Sháníte pyrotechniku třídy IV nebo 4. kategorie?

Pyrotechnika nejvyšší třídy není volně prodejná a proto se nenachází v sortimentu naší prodejny. V případě zájmu o tento druh zboží nás kontaktujte telefonicky.

 

Nepochybujte o kvalitě našich služeb. K veškerým provozovaným činnostem vlastníme platná oprávnění a povolení a jsme členem ACPF (Asociace profesionálních ohňostrojařů ČR).

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.